Czym jest Wooopit?

Wooopit umożliwia Ci zamawianie Twojego ulubionego jedzenia z lokalnych restauracji z opcją dowozu lub odbiorem osobistym. Oferujemy możliwość składania zamówień indywidualnych lub grupowych. Przy zamówieniu grupowym istnieją dwie możliwości płatności za zamówienie: właściciel płaci za wszystkich lub każdy płaci indywidualnie za siebie, dzięki czemu koszt dostawy dzielony jest na kilka osób.

Czy muszę założyć konto, aby korzystać z serwisu?

Aby korzystać z naszego serwisu, Użytkownik nie musi zakładać konta. Istnieje możliwość złożenia zamówienia w aplikacji bez konieczności rejestracji, jedynie pod warunkiem akceptacji Regulaminu i Polityki Prywatności.

Jak działa Wooopit?

Wejdź na stronę Wooopit.com lub pobierz naszą aplikację na telefon. Wpisz swoją lokalizację i potwierdź. Zobaczysz wszystkie restauracje, z których dostarczamy pod wskazany przez Ciebie adres. Po złożeniu zamówienia i dokonaniu płatności Wooopit zajmie się całą resztą, dostarczając Ci pyszny posiłek!

Jak mogę założyć konto w serwisie Wooopit?

Kliknij „Zarejestruj się” w prawym górnym rogu strony głównej. W okienku, które się ukaże, wpisz wymagane dane i kliknij „Zarejestruj”. Na podany adres e-mail wyślemy wiadomość potwierdzającą założenie konta. Rejestracja zakończy się po kliknięciu w otrzymany link.

Czasami wiadomość wysyłana przez serwis może być zakwalifikowana przez program pocztowy jako SPAM. Sprawdź zatem katalog SPAM, czy nie ma tam wiadomości z linkiem aktywacyjnym.

Jeżeli wiadomość nadal się nie pojawi, wejdź na stronę logowania i wybierz opcję „Potrzebujesz nowego linku aktywacyjnego”? Ponownie zostanie wysłany do Ciebie e-mail potwierdzający rejestrację.

Jak mogę zapłacić za zamówienie?

Wooopit oferuje trzy metody płatności: przelew bankowy, płatność gotówkową przy odbiorze oraz płatność internetową przy użyciu kart płatniczych: Visa bądź MasterCard.

Jaka jest minimalna wartość zamówienia w przypadku dostawy?

Minimalna wartość zamówienia zależy od wyboru rodzaju dostawy. Przy dostawie realizowanej przez Wooopit wynosi ona 29 zł, natomiast w przypadku dostawy przez restaurację, każda restauracja ustala minimalną kwotę zamówienia oraz kwoty dostaw.

Czy są jakieś dodatkowe koszty związane z dostawą?

Koszt dostawy w naszym serwisie jest zależny od odległości pomiędzy klientem a restauracją i wynosi odpowiednio:

 • 4,95 zł dla odległości 0-3 km,
 • 7,95 zł dla 3-5 km,
 • 14,95 zł dla 5-7 km,
 • 19,95 zł dla 7-10 km.

W przypadku zamówień grupowych koszt zostaje podzielony pomiędzy członków grupy.

Jak mogę anulować moje zamówienie?

Pojedyncze zamówienie może zostać anulowane tylko do momentu płatności. Po kliknięciu ikony „Zapłać i złóż zamówienie” i pomyślnym przebiegu transakcji zamówienie podlega realizacji. Nieopłacone zamówienie zostanie anulowane automatycznie po upływie 15 minut.

Zamówienie grupowe może zostać anulowane przez właściciela grupy, ale również wyłącznie przed dokonaniem płatności.

Co oznacza dostawa w 30 minut?

Dostawa w 30 minut oznacza czas liczony od momentu odebrania zamówienia z restauracji przez naszego kuriera do chwili dostarczenia go klientowi.

Czy mogę sprawdzić, gdzie jest moje zamówienie?

Nasz portal oferuje opcję podglądu lokalizacji kuriera. Wystarczy, że wejdziesz na listę zamówień i klikniesz na ikonę pojazdu. Zobaczysz mapę, na której będziesz miał możliwość śledzenia jadącego do Ciebie dostawcy.

Co to jest zamówienie grupowe?

Zamówienie grupowe to opcja, która umożliwia złożenie wspólnego zamówienia jednocześnie przez kilka osób, a tym samym podzielnia kosztu dostawy. Aby złożyć zamówienie grupowe, należy być członkiem grupy lub jej właścicielem, przy czym tylko właściciel może takie zamówienie potwierdzić. Przy zamówieniu grupowym istnieje możliwość dokonania oddzielnych płatności przez członków grupy, dzięki czemu koszt dostawy dzielony jest na kilka osób. Można również stworzyć zamówienie grupowe, w którym właściciel płaci za całą grupę.

Co oznacza opcja „Odbiór osobisty”?

Korzystając z opcji „Odbiór osobisty”, zamawiasz online w wybranym przez siebie czasie w godzinach otwarcia danej restauracji. Zapakowany posiłek czeka już na Ciebie gotowy do odbioru. Wybór tej opcji pozwala Ci zaoszczędzić Twój cenny czas, ponieważ nie musisz czekać na kelnera i możesz delektować się posiłkiem w dowolnie wybranym przez Ciebie miejscu.

Co mogę zrobić w sytuacji, gdy jestem niezadowolony z zamówienia?

Wooopit zajmuje się dostawą zamówienia z restauracji do Klientów. Jeżeli nie jesteś usatysfakcjonowany jakością zamówionego posiłku, skontaktuj się z naszym Działem Obsługi Klienta. Dział Obsługi Klienta poinformuje restaurację o Twoich uwagach. Możesz skontaktować się z nami na trzy sposoby:

 • wejdź na stronę wooopit.com, kliknij w ikonę „Pomoc” i napisz do nas wiadomość;
 • odwiedź nasz fanpage na Facebooku i zostaw nam wiadomość;
 • wyślij nam maila ze swoimi uwagami na adres contact@wooopit.com.

Do kogo się zgłosić, jeśli mam więcej pytań?

W przypadku pytań należy skontaktować się z Działem Obsługi Klienta. Możesz tego dokonać na trzy sposoby:

 • Wejdź na stronę wooopit.com i kliknij w ikonę „Pomoc” i napisz do nas wiadomość.
 • Odwiedź nasz fanpage na Facebooku i zostaw nam wiadomość.
 • Wyślij nam maila ze swoimi uwagami na adres contact@wooopit.com.

Co oznacza powiadomienie, że restauracja anulowała moje zamówienie?

Restauracja anulowała Twoje zamówienie, ponieważ z przyczyn od nas niezależnych, nie była w stanie przygotować Twojego posiłku. Pieniądze zostaną zwrócone na Twoją kartę w ciągu 2 do 4 dni roboczych, w zależności od operatora (MasterCard, Visa).

Co oznacza, że restauracja ma status „Zajęta”?

Status ten oznacza, że restauracja ma bardzo dużo zgłoszeń i w tym momencie nie jest w stanie przyjmować nowych zamówień.

Dlaczego moje zamówienie nie zostało dostarczone?

W przypadku problemów z dostarczeniem zamówienia pod adres wskazany przez klienta kurier kontaktuje się telefonicznie z osobą składającą zamówienie. Jeśli klient nie odbierze telefonu, kurier dzwoni ponownie po upływie 5 minut. W przypadku ponownego braku odpowiedzi jedzenie zostaje przekazane do utylizacji.

Dlaczego moje zamówienie z płatnością przy odbiorze zostało anulowane?

Potwierdzamy telefonicznie każde zamówienie z płatnością przy odbiorze. W przypadku gdy nasz Konsultant nie może skontaktować się z Klientem, zamówienie jest przez nas anulowane w systemie. Upewnij się, że dane kontaktowe, które podałeś na swoim koncie, są poprawne i aktualne.

Dlaczego moja karta płatnicza nie jest widoczna w systemie?

Ze względu na zmianę operatora płatności internetowych wszystkie dane kart płatniczych użytkowników serwisu Wooopit zostały przez nas usunięte. Aby dokonać płatności kartą, należy ponownie zarejestrować ją w zakładce Profil → Karty płatnicze lub przy okazji składania zamówienia.

Jak mogę skontaktować się z serwisem Wooopit?

Możesz skontaktować się z nami na trzy sposoby:

 • poprzez kliknięcie zielonej ikony „Pomoc” na stronie wooopit.com,
 • poprzez napisanie wiadomości na naszym fanpage’u na Facebooku,
 • poprzez wysłanie e-maila na adres contact@wooopit.com.