Zapisz się do Klubu Wooopit i zbieraj punkty za zamówienia!

Po przystąpieniu do Klubu, zaczynasz zdobywać punkty, czyli NomNomy. Punkty otrzymujesz za każde złożone zamówienie, które następnie możesz wymienić na kupony rabatowe - do wykorzystania przy składaniu zamówienia bądź podarować je w prezencie znajomemu!

  • Zapraszaj znajomych do korzystania z serwisu i zdobywaj punkty za ich zamówienia - dołączając do Klubu stajesz się również członkiem programu partnerskiego. Prześlij znajomym swój link lub unikalny kod i zdobywaj NomNomy również za ich zamówienia - program partnerski działa na trzech poziomach.

  • Sprawdzaj aktualne promocje i powiększaj swoją liczbę NomNomów - w czasie trwania akcji promocyjnych ilość zdobywanych punktów może być zwielokrotniona w zależności od trwającej promocji

  • Twórz zamówienia grupowe i zdobywaj podwójną liczbę NomNomów - jako właściciel grupy zamawiającej jedzenie, liczba NomNomów trafiająca na Twoje konto zostaje podwojona. Zamówienia grupowe to idealne rozwiązanie, gdy wspólnie z kolegami z pracy macie ochotę na szybką dostawę jedzonka. Nie musicie martwić się o dzielenie rachunku, a dodatkowe punkty powędrują na Twoje konto.